Nasze psy

  SARRA vom Haus Tchorz

  XANTI Kas-Kat

  CZILA Varmenberg

  BEJA Varmenberg

  FILA z Pracz Odrzańskich

  LINDY vom Haus Tchorz

LINDY vom Haus Tchorz

LINDY to wybitnie obiecująca suczka w naszej hodowli. Suczka z racji młodego wieku jest przez nas intensywnie szkolona oraz socjalizowana. Charakteryzuje się silną psychiką oraz przepięknym eksterierem.
Jak wszystkie nasze psy, także Lindy jest wielokrotnie prezentowana zarówno na wystawach w Polsce jak i w Niemczech i za każdym razem osiąga wysokie noty od sędziów.
Rodzice LINDY to KJUWEL vom Haus Tchorz oraz BALI vom Trompetersprung.

  BOZITA vom Haus Tchorz

BOZITA vom Haus Tchorz

BOZITA to pierwsza suczka w naszej hodowli, charakteryzująca się zarówno zrównoważoną psychiką jak i fantastyczną anatomią. Bozita jest suczką spokojną, uwielbiającą kontakt i pracę z człowiekiem. Wielokrotnie prezentowana na wystawach w Polsce i Niemczech zawsze zostaje wysoko oceniona przez sędziów. Na Światowej Wystawie Owczarków Niemieckich w Norymberdze otrzymała jako jedna z nielicznych Polskich suk wysoką notę. Na wystawie Klubowe Owczarków Niemieckich w Jarocinie otrzymała wysoką 7 lokatę na 31 wystawianych suk.
Rodzice BOZITY to HUNTER vom Haus Tchorz (VA SAABAT vom Aurelius) oraz ESPERANZA vom Nordteich

  DANIA vom Haus Tchorz

DANIA vom Haus Tchorz

DANIA to jedyna suczka w naszej hodowli o umaszczeniu wilczastym, charakteryzująca się zarówno zrównoważoną psychiką jak i świetną anatomią. Dania jest suczką zrównoważoną, kontaktową i chętnie pracującą z człowiekiem.
Rodzice DANII to KJUWEL vom Haus Tchorz oraz DAMILA vom Haus Tchorz

  SANGRIA vom Haus Tchorz

  NORBI vom Haus Tchorz – REPRODUKTOR

reproduktor Norbi Vom Haus Tchorz
reproduktor Norbi Vom Haus Tchorz

NORBI vom Haus Tchorz

NORBI, pies o wysoce silnej i zrównoważonej psychice. Z racji młodego wieku nasz ulubieniec przechodzi intensywne szkolenie oraz z sukcesami jest przez nas prezentowany na licznych wystawach zarówno w Polsce jak i Niemczech. Posiada wyszkolenie IPO-2. Pies charakteryzuje się fantastycznym kontaktem z człowiekiem, innymi zwierzętami oraz przepiękną budową i umaszczeniem.
Rodzice NORBIEGO to czołowy niemiecki reproduktor WILLY vom Kuckucksland oraz DIVA vom Waldfurter-Wald